top of page

Entertainment of the Group

Public·14 members

Android Cihazlarda Silinen Dosyalar Geri Getirme FixPeki, Android silinen dosyaları geri getirme işlemi nasıl yapılır? Bu işlem; cihazınızın markasına, silinen dosyaların başka bir yerde yedeklenip yedeklenmediğine ve dosyaların üçüncü taraf bir mobil uygulamaya ait olup olmadığına göre değişiklik gösterebiliyor. Android silinen dosyaları geri getirme işlemi için uygulayabileceğiniz tüm yöntemleri sizin için anlattık ve kullanabileceğiniz farklı uygulama ve programlardan bahsettik.
Android Cihazlarda Silinen Dosyalar Geri GetirmeGeri dönüşüm kutusu, çöp kutusu, son silinenler gibi farklı isimlerle adlandırılan bu klasör üzerinden son sildiğiniz tüm dosyalara ulaşabilirsiniz. Ger dönüşüm kutusu klasörü dosyaların en altında ya da uygulamanın başka bir sekmesinde olabilir. Bir dosya sildiğiniz zaman ilk olarak uygulama içindeki geri dönüşüm kutusu klasörünü aramanızda yarar var.


Eğer sildiğiniz dosyayı bulut depolama alanında, her zaman olduğu klasörde bulamıyorsanız bulut depolama hizmetinin çöp kutusunu kontrol edin. Bulut depolama hizmetleri, silinen dosyaları normalden daha uzun bir süre, ortalama 60 gün, korumaktadır.


Eğer sildiğiniz dosya WhatsApp üzerinden alınan ya da gönderilen bir dosya ise geri getirme işlemi için uygulayabileceğiniz birçok yöntem var. Bu yöntemlerden ilki, dosyayı aldığınız aldığınız ya da gönderdiğiniz konuşmayı kontrol etmek. Eğer burada yoksa WhatsApp mobil uygulamasının medya klasörünü kontrol edin.


Eğer üçüncü taraf masaüstü veri kurtarma programları kaybettiğiniz verileri geri getiremedi ise Android silinen dosyaları geri getirme işlemi için kullanabileceğiniz diğer bir seçenek de direkt olarak Google Play üzerinden üzerinden cihazınıza indirerek kullanabileceğiniz Android silinen dosyaları geri getirme uygulamalarıdır.


Buradan Google Play üzerinde Dumpster Geri Dönüşüm Kutusu mobil uygulamasını indirin. İndirdiğiniz Android silinen dosyaları geri getirme uygulaması üzerinden son sildiğiniz fotoğraf ve videolarınızı kurtarabilirsiniz. Dumpster Geri Dönüşüm Kutusu yerine alternatif mobil uygulamaları da deneyebilirsiniz.


Yaşadığınız bölgeye göre bir araştırma yapın ve size en yakın hizmet sağlayıcıyı bulun. Bu hizmeti veren bir teknik servis, telefon bayisi ya da bir internet kafe sahibi bile olabilir. Belirli bir ücret karşılığında Android silinen dosyaları geri getirme işlemini yapacak ve kaybolan verilerinizi geri getireceklerdir.


Sizin için Android silinen dosyaları geri getirme işlemi nasıl yapılır sorusunu yanıtladık ve uygulayabileceğiniz farklı yöntemleri anlattık. Maalesef bazen bir dosya gitmişse, gitmiş demektir. Böyle durumların önüne geçmek için birden fazla depolama alanı üzerinden yedekleme yapmayı unutmayın.


Cep telefonunuzun herhangi bir yedeği yoksa, yalnızca üçüncü taraf kurtarma programlarının, mobil cihazlardan kaybolan veya silinen dosyaları, köklü olsun veya olmasın kurtarabileceğini unutmayın.


Bir Android cihazdan silinen dosyaları kurtarmak çok basittir. Bunu yapmak için bir uzman kiralamanıza veya ödeme yapmanıza gerek yok, sadece yukarıdaki talimatları takip etmeniz yeterli ve yola çıkıyorsunuz!


Daha önce de belirttiğimiz gibi, iPhone yakın zamanda silinen medya içeriğine 30 gün boyunca erişebileceğiniz klasörü sildi. Ancak, dosyalarınızın 30 günden daha uzun süredir silindiğini fark ettiyseniz, sorununuz burada başlıyor. 350c69d7ab


About

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...
bottom of page